آموزش رایگان

طرز تهیه ی دونات شکلاتی

آگوست 15, 2018 0 دیدگاه

آموزش دانلود عکس و فیلم از اینستاگرام

آگوست 15, 2018 0 دیدگاه

آموزش تهیه ی ماسک ضد ریزش مو

آگوست 15, 2018 0 دیدگاه

آموزش تغییر اندازه درایو و ایجاد پارتیشن با استفاده از Partition Magic 8

آگوست 15, 2018 0 دیدگاه

آموزش تهیه شکلات آلمانی بدون فر

از مزیت های ارزشمند طرز تهیه شکلات آلمانی این است که می توان آن را بدون استفاده از فر تهیه کرد. در نتیجه زمان اندکی برای آماده سازی نیاز داریم. در این مطلب می توانید روش تهیه شکلات آلمان بسیار خوشمزه را ملاحظه نمایید.

در تهیه شکلات آلمانی از بیسکویت و گردو استفاده می شود و همچون شکلات مغزدار طعم بی نظیری دارد. شکلات آلمانی بر خلافشکلات تلخ، مقداری شکر دارد و از این رو مورد استقبال افراد با ذائقه های متفاوت قرار می گیرد.

شکلات آلمانی

مواد لازم

طرز تهیه شکلات آلمانی خوشمزه و متفاوت

برای شروع دستور تهیه شکلات آلمانی، ظرف مناسبی را انتخاب کنید. کره و پودر کاکائو را روی حرارت ملایم قرار دهید تا کره آب شود. بعد از آب شدن کره، تخم مرغ و شکر را هم بزنید. به گونه ای که شکر و تخم مرغ کاملاً در هم ادغام شوند.

سپس به مواد روی حرارت اضافه و بعد از حل شدن شکر، آن را بردارید. گردو و بیسکوییت خرد شده را به مواد اضافه کنید و آن گاه هم بزنید. در مرحله بعدی طرز تهیه شکلات آلمانی, پوست پرتقال را نیز پودر کنید و به سایر مواد اضافه و تا یک دست شدن مواد هم بزنید

اگر مواد شکلات تهیه شده شل بود، می توانید کمی پودر بیسکوییت دیگر نیز به آن اضافه کنید. در صورت تمایل در همین مرحله می توانید از موادی مانند پسته کمک بگیرید. میزان سفتی و وارفتگی شکلات را شما با اضافه کردن مواد مختلف از جمله پودر بیسکوییت تعیین می کنید. بنابراین این کار کاملاً سلیقه ای است.

شکلات آماده شده را داخل پلاستیک فریزر بریزید و به شکل مستطیلی با طول زیاد(استوانه ای شکل) در آورید. آن را فشرده و منسجم بسازید. برای فرم دهی به شکلات آن را به مدت سه ساعت در یخچال قرار دهید. این کار باعث می شود تا شکلات خودش را بگیرد.

در هنگام برش شکلات می توانید آن را در پودر نارگیل، پسته و بیسکوییت خرد شده بغلتانید. دستور تهیه این شکلات خوشمزه بیشتر مربوط به فصل زمستان می باشد. چون در تابستان ممکن است فورا باز شود.

این شکلات بنا به تزیین متفاوتی که دارد، بسیار مورد توجه کودکان نیز هست. در پایان از اینکه با طرز تهیه شکلات آلمانی ما را دنبال فرمودید، بسیار خوشحالیم و امیدواریم لایق این همراهی و عنایت بوده باشیم.

 


دسته بندی ها: دسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

تمامی فیلدها موردنیاز هستند، ایمیل شما منتشر نخواهد شد.